UWAGA!
Jest to blog z opowiadaniem o tematyce yaoi z elementami BDSM. Wchodzisz na własną odpowiedzialność.
Komentarze wulgarne lub obraźliwe będą usuwane.
Witam,droga autorko niedawno tutaj trafiłam, opowiadanie mi się bardzo spodobało, przeczytałam je jednym tchem, uwielbiam takie klimaty, biedny Aki Yuuki go naprawdę sprzeda?Idę czytać drugą część... życzę Tobie weny...Pozdrawiam serdecznie Basia
Witam,
OdpowiedzUsuńdroga autorko niedawno tutaj trafiłam, opowiadanie mi się bardzo spodobało, przeczytałam je jednym tchem, uwielbiam takie klimaty, biedny Aki Yuuki go naprawdę sprzeda?
Idę czytać drugą część... życzę Tobie weny...
Pozdrawiam serdecznie Basia